درباره طراحی وب سایت وان

طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت، سئو وب سایت، خدمات وب سایت، پشتیبانی وب سایت، طراحی نرم افزار،برنامه نویسی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی اینترنتی

به نام خدا
گروه وب سایت وان، ارائه دهنده تمامی خدمات وب از قبیل راه اندازی و طراحی وب سایت، بهینه سازی و سئو وب سایت، برنامه نویسی و طراحی نرم افزار واپلیکیشن، بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، پشتیبانی وب سایت، مشاوره، نمایندگی، مقالات، آموزش ها، وبلاگ، اخبار، هاست و میزبانی وب سایت، دامین و دامنه وب سایت، کسب درامد و راه اندازی کسب و کار و خدمات وب سایت در ایران
گروه وب سایت وان در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت، راه اندازی وب سایت، بهینه سازی و سئو وب سایت آغاز نمود، حال مفتخریم اعلام نماییم، گروه وب سایت وان با بیش از 14 سال تجربه حرفه ای و فعالیت های تخصصی در حوزه طراحی وب سایت و بهینه سازی و سئو وب سایت، و عنایت خداوند منان یکی از کارآفرینان پیشتاز در این صنعت بوده است، هم اکنون گروه وب سایت وان فعالیت های خود را در زمینه راه اندازی و طراحی وب سایت، بهینه سازی و سئو وب سایت، برنامه نویسی و طراحی نرم افزار واپلیکیشن، بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، پشتیبانی وب سایت، مشاوره، نمایندگی، مقالات، آموزش ها، وبلاگ، اخبار، هاست و میزبانی وب سایت، دامین و دامنه وب سایت، کسب درامد و راه اندازی کسب و کار و خدمات وب سایت، گسترش داده است، گروه وب سایت وان در حال حاضر با دارا بودن بیش از 50 نیروی کاری کارآزموده و مجرب در بخش های مختلف از قبیل بخش راه اندازی، ساخت و طراحی وب سایت، بخش طراحی نرم افزار و برنامه نویسی اپلیکیشن، بخش بهینه سازی و سئو وب سایت، بخش حسابداری، بخش بازرگانی، بخش تبلیغات، بخش فناوری اطلاعات(IT) و غیره در کشور عزیزمان آماده خدمت رسانی به تمامی اشخاص، شرکتها و موسسات مرتبط می باشد.
وب سایت وان با افتخار اعلام می دارد که با وجود داشتن گستردگی ارائه خدمات مختلف وب، در این صنعت به جایگاهی دست یافته که باعث شده برتری ارزشمندی بین رقبای تخصصی در فعالیت خود کسب کرده است، نمونه ای از محصولات قابل ارائه توسط گروه وب سایت وان راه اندازی و طراحی وب سایت، بهینه سازی و سئو وب سایت، برنامه نویسی و طراحی نرم افزار واپلیکیشن، بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، پشتیبانی وب سایت، مشاوره، نمایندگی، مقالات، آموزش ها، وبلاگ، اخبار، هاست و میزبانی وب سایت، دامین و دامنه وب سایت، کسب درامد و راه اندازی کسب و کار و خدمات وب سایت ، می باشد.
ارائه خدمات با کیفیت و به کار بستن برنامه های مشتری مدار و روشهای مدیریت پیشرفته از اهداف اولیه ماست.باید خاطر نشان کنیم که ارائه بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه خدمات وب، از دیگر موفقیت های این شرکت می باشد.
ایجاد یک سیستم فراگیر در ارائه خدمات وب و حمایت از متخصصین، برنامه نویسان و طراحان حرفه ای در این صنعت و حمایت از حقوق مصرف کننده به منظور تکریم مشتری و ارائه خدمات پس از فروش بهتر و کامل تر از اهداف بلند مدت مجموعه است. این مجموعه همیشه برای حفظ مشتری مداری و سهولت ارتباط با مشتریان ، در حال توسعه فعالیت های خود در سراسر کشور عزیزمان می باشد در همین راستا با تاسیس ارائه نمایندگی های مختلف سعی در برآورده ساختن نیازهای مشتریان از منابع مختلف نموده است.
کنون با توجه به رشد و سابقه درخشان وب سایت وان بخش بارازیابی گروه توانسته است در بازار های داخلی و بازارهای بین المللی فعالیت های خود را افزایش دهد، باعث افتخارمان است که اعلام نماییم گروه وب سایت وان برای توسعه فعالیت های خود با حضور فعال در نمایشگاهای بین المللی و داخلی، آمادگی خود را برای اخذ نمایندگی محصولات و خدمات خود اعلام می دارد.
با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، وب سایت وان همواره تلاش دارد در این حوزه و در پیشرفت تکنولوژی پیشرو باشد، با توجه به این عقیده وب سایت وان تضمین می کند پروژه های خود را با بالاترین کیفیت و استفاده از آخرین تکنولوژی و متد های روز دنیا انجام دهد.
پیشنهاد وب سایت وان به مشتریان عزیز قبل از هر تصمیمی دررابطه با راه اندازی و طراحی وب سایت و خدمات وب سایت شان ، تماس با کارشناسان ما و دریافت مشاوره تخصصی و بازاریابی در مورد وب سایت شان می باشد.
برای مشاوره با کارشناسان تخصصی،می توانید از طریق تماس تلفنی ویا پر کردن فرم سفارش آنلاین پروژه در وب سایت تماس حاصل فرمایید.
برای آشنایی بیشتر و شناخت دقیقتر در مورد گروه وب سایت وان، نیاز است تا از پیشینه بیشتر و کامل تری در باره این شرکت اطلاع داشته باشید، شما می توانید با مراجه به وب سایت www.website1.ir اطلاعات دقیق و کامل تری در مورد وب سایت وان کسب کنید.
سپاس فراوان که به ما اطمینان دارید.
اعتقاد ما بر این است كه گروه وب سایت وان با شعار ”خدمات نوین و آینده ای برتر" (modern services & better future) باید در ایران وجهان شناخته شود. ما قصد داریم باكوشش‌های مشترك مدیریت و كارکنان، در دنیای پررقابت آینده، باارتقای نظام مدیریت کیفیت براساس الگوی استاندارد های معتبر و با بهره‌گیری از شیوه ‌های جدید مدیریتی ،هر چه فعال‌ تر در بازارهای داخلی و بین ‌المللی حضور یافته وخدمات خود را ارائه نماییم. وب سایت وان با قرار دادن سرلوحه‌ی برنامه‌های خود مبنی برکیفیت ، مشتری ‌مداری و مشتری محوری ، فعالیت خود را برمبنای استراتژی تثبیت در بازار و تنوع خدمات قرار داده و با ارائه‌ی خدمات فروش ایده‌آل ودر راستای تضمین سود دو طرف ، بخش قابل توجه ای از نیازهای داخلی و خارجی را تامین نماید. همچنین با بهره‌گیری از مدیران متخصص و پرسنل مجرب و کار آزموده همواره محصولات خود را مطابق با نیازهای مشتریانش عرضه نموده وامکان عرضه خدمات مشاوره در امور خدمات گسترده وب را دارد سوابق کاری ما در طول 14 سال گذشته نشان دهنده ی گفتار صحیح ما می باشد. شما هم می توانید در این پیشرفت سهمی داشته باشید.

گروه سئو وب سایت وان

درباره طراحی وب سایت وان

گروه وب سایت وان در زمینه طراحی وب سایت ، راه اندازی وب سایت ، بهینه سازی و سئو وب سایت همیشه متعهد است که بالاترین کیفیت ممکن را در روند پروژه های تولیدی خود بکار برد، در همین راستا با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، همواره خود را با تغییرات دنیا و پیشرفت های تکنولوژی همگام کرده و علم خود را به روز نگهداشته و راهکار های نوین برای پروژه های خود ارائه میدهد، نهایت سعی وب سایت وان بر این است که در صنعت طراحی وب سایت و سئو وب سایت و خدمات وب سایت همواره پیشرو باشد و با توجه به تلاش بی شائبه کارشناسان و کادر فنی این گروه این مهم دست یافتنی است.

فعالیت های سئو وب سایت وان

طراحی وب سایت - راه اندازی وب سایت ،طراحی و راه اندازی وب سایت - پشتیبانی وب سایت - مشاوره، پیاده سازی، برنامه ریزی وب سایت - طراحی پرتال، طراحی وب سایت حرفه ای، طراحی و راه اندازی سایت های دینامیک و استاتیک، طراحی وب سایت شرکتی و تجاری، طراحی وب سایت شخصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت های صنفی، طراحی وب سایت خبری، طراحی وب سایت هنری و فانتزی.

  • طراحی وب سایت کاملا ریسپانسیو(100% واکنش گرا)
  • استفاده از آخرید متد ها و تکنولوژی های روز دنیا
  • کاملا مطابق با استانداردهای جهانی طراحی وب سایت

سئو سایت، بهینه سازی وب سایت ،سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل، یاهو، بینگ و... یعنی اینکه رتبه یک وب سایت در موتورهای جستجوگر بالا برود که این باعث شود جایگاه وب سایت در موتورهای جستجوگر بهتر شود.(یعنی با جستجوی کلمات کلیدی،یک وب سایت در نتایج جستجوی موتور جستجوگر ظاهر شود که این باعث افزایش ترافیک سایت و افزایش فروش محصولات خواهد شد.)

طراحی نرم افزار کاربردی،طراحی نرم افزارهای کاربردی، برنامه نویسی اپلیکیشن، پیاده سازی و راه اندازی برنامه های کاربردی، اگر احساس کردید نیاز دارید به طراحی یک نرم افزار و یا اپلیکیشن در ادامه روند بیزینس یا فعالیت شما میتواند برایتان بسیار مفید باشد، وثت آن رسیده که با گروه وب سایت وان تماس بگیرید و با مشاوران و کارشناسان تخصصی این حوزه مشورت کنید، ما اینجا هستیم تا در حدی که در توانمان است به شما عزیزان کمک کنیم، سپاسگزاریم که به ما اعتماد دارید.

گروه طراحی وب سایت وان

گروه طراحی وب سایت وان تلاش دارد سالیانه همایش های اختصاصی با حضور جمعی از متخصصین با تجربه، مدیران حرفه ای، کارآفرینان موفق و مشتریان برتر برگزار نماید، دراین همایش ها که برای تجلیل و معرفی از نمایندگان فروش، مدیران و متخصصین برتر درنظرگرفته شده تا با حضور هنرمندان مطرح صدا وسیما و همچنین هنرنمایی هنرمندان مطرح کشور عزیزمان ، ساعات و لحظاتی شاد و به یاد ماندنی برای مدعوین، دوستان و همکاران خود فراهم نماید و با اهدای تندیس بلورین از کلیه نمایندگان در تهران وسایر استان های کشور تقدیر شود، همچنین در همایش ها تلاش کرده ایم مراسم قرعه کشی نیز در حضور مهمانان همایش برگزار کنیم و به قید قرعه به ده ها تن از افرادی که در همایش حضور پیدا کنند جوایزنفیسی اعطا کنیم.
گروه سئو وب سایت وان همواره در نظر داشته روندی را انتخاب کند تا بتواند خود را با بازار رو به رشد و رو به پیشرفت داخلی و جهانی تطبیق دهد و این مهم را در همه ی جوانب فعالیت خود رعایت نموده و همواره آن را به عنوان سیاستی کلی مد نظر قرار داده است. از همین رو این مجموعه حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی بین المللی را از جمله وظایف اصلی مجموعه قرار داده و حضور هرچه پرتوان تر و پررنگ تر در این نمایشگاهها جزء بزرگترین برنامه هایش می باشد.
ارزش هاي ما
ارزش‌های گروه وب سایت وان عبارتند از شنیدن، یادگیری و رهبری:
* ما می‌شنویم چون چیزی که برای مشتری مهم است برای کسب و کار ما هم مهم است.
* ما یاد می‌گیریم چون با یادگیری رشد می‌کنیم.
* ما مديريت می‌کنیم چون با مديريت و برنامه ريزي موفقیت فردا را می‌سازیم.
تعهد عميق ما به جامعه به عنوان يك بازيگر اقتصادي، مسئوليت پذير و يك شهروند سازماني است.
ارزشهای گروه وب سایت وان:
- آزادی
- مسئولیت پذیری
- سهیم کردن
- احترام
- صداقت
- همبستگی
- پیشرفت
تعهدات اخلاقي ما:
ماموريت اصلي ما برآوردن انتظارات مشتریان‌مان است.
ماموریت ما آن است که با ارائه خدمات به گروه‌های زیر، در زمینه خدمات مدرن الگو شویم؛
به مشتریان‌مان
تجربه همکاری رضایت‌بخش با ارايه بهترین قیمت و بهترین خدمات
به کارکنان‌مان
ایجاد شغل‌های متنوع و متناسب با دانش و كارايي افراد، امکان رشد و ارتقا در محیطی سرشار از اعتماد و ارائه پاداش‌های انگيزشي
به تامین‌کنندگان‌مان
امكان بهره‌برداري از بازارهای مختلف، و همکاری در جهت بهبود خدمات از طریق روابط سودمند دوطرفه بلندمدت
به جوامع محلی و ملی
تعهد عمیق به جامعه به عنوان یک بازیگر اقتصادی مسئولیت‌پذیر و یک شهروند فعال
دلایلی كه بر تصمیم‌گیری شما در انتخاب ما تاثیرگذار هستند:
كیفیت بالا، محصولات متنوع و قیمت مناسب با گارانتی تعمیر و تعویض
با سلام و احترام
بی گمان رشد و بالندگی، پیشرفت و ترقی و دست یافتن به کمال از آن کسانیست که با همتی بلند و با اندیشه متعالی در جهت رضای خالق و خدمت به مخلوق از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.امروز که با یاری پروردگار و به ثمره جدیت و تلاش توانسته ایم در مسیر فراهم نمودن رضایتمندی شما عزیزان حرکت نماییم برآنیم تا با استفاده از نظرات و پیشنهادات شما بزرگوراران بیش از پیش در این راه همت گماریم.گروه وب سایت وان با سپاس و قدردانی از شما همکار گرامی امیدوار است در این مجموعه، افقهای روشنی را در راستای خدمات وب نظاره گر باشید.
در همین راستا در صورت تمایل جهت سرمایه گذاری در طراحی وب سایت وان، می توانید جهت هماهنگی های لازم با شماره 88851077 021 واحد بازاریابی مجموعه تماس حاصل فرمایید.
رضایت شما مشتری عزیز و همکار گرامی هدف ماست.
با آرزوی همکاری صمیمانه

گروه سئو وب سایت وان

امتیاز مشتریان بعد از طراحی وب سایت و دریافت خدمات وب سایت وان

آخرین نظرات ثبت شده کاربران سئو وب سایت وان

قبل از طراحی وب سایت برای شرکتمان ما بسیار دنبال یک شرکت معتبر و پشتیبانی عالی برای وب سایتمان بودیم، تا اینکه یکی از دوستان که با وب سایت وان کار کرده بود آنرا به ما معرفی کرد، حال مدت 2 سال است کا از خدمات وب سایت وان استفاده میکنیم و طوری راضی هستیم که به دوستان هم پیشنهاد میدهیم که با این شرکت کار کنند.شرکت بازرگانی آتاتجارت سلوط
مدت 10 سال است که با از خدمات وب سایت وان استفاده میکنیم ، فکر میکنم خود این جمله کاملا گویای نظر من باشد. با توجه به اینکه گاهی اجبارا با شرکت های فرعی کار کرده ام قدرت خدمات وب گروه وب سایت وان را تحسین میکنم. نهایت سپاس از گروه وب سایت وان

موسسسه آموزشی دانش افشان
من دکترای پزشکی آبزیان دریایی هستم ، وب سایت وان برای من وب سایت پویا با تمام امکاناتی که میخواستم رو طراحی کرد، امکاناتی که بخاطرش من از ده ها شرکت طراحی سایت استعلام گرفتم و پاسخ میداند که این امکان غیر قابل اجراست یا اینکه هزینه هنگفتی طلب میکردند

دکتر پیمان نصیری
تشکر می کنم از گروه وب سایت وان که با توجه به خواسته هایی که داشتم و کم بودن زمانی که داشتم، برای من خیلی سریع وب سایت را آپ کردند، با تشکر و سپاس فراوان


میلاد روشنی

 

طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت، سئو وب سایت، خدمات وب سایت، پشتیبانی وب سایت، طراحی نرم افزار

سخن مدیر عامل

شروع علاقه مندی فعالیت در این حوزه از 20 سال قبل و در سال 1378 ، با گرفتن بهترین هدیه زندگیم از پدر عزیزم که یک دستگاه کامپیوتر بود، آغاز شد، پس از گذشت سالها و مطالعات بسیار در زمینه های اینترنت، خدمات وب و دیجیتال مارکتینگ و کسب و تجربه های مختلف برای ایده هایی که داشتم و تلاش برای دست یافتن و نتیجه گرفتن از ایده های فعال در حوزه برنامه نویسی و نرم افزار، در سال 1384 ایده شروع یک استارت آپ برای ارائه خدمات برنامه نویسی و طراحی نرم افزار و طراحی وب سایت شکل گرفت، و پا به عرصه ارائه خدمات برنامه نویسی و طراحی نرم افزار و طراحی وب سایت گذاشتیم و از آنجا که فعالیت های تجاری همیشه دست خوش اتفاقات بالا و پایین بسیار زیادی می باشد، سعی کردیم در حوزه خدمات برنامه نویسی و طراحی نرم افزار و طراحی وب سایت با قدرت و کسب تجربه همواره بهترین خدمات را برای مشتریان عزیزمان به ارمغان بیاوریم. امروزه گروه وب سایت وان با یک سیستم کاملا به روز و حرفه ای در حوزه خدمات گسترده وب، برنامه نویسی و طراحی نرم افزار و اپلیکیشن، راه اندازی و طراحی وب سایت، بهینه سازی و سئو وب سایت، بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، شکل تازه ای به خود گرفته است و با برنامه ریزی و هدف مشخص با سرعت در این صنعت پیشرو می باشد. هدف ما ارائه بهترین خدمات و عرضه تمامی خدمات وب از قبیل راه اندازی و طراحی وب سایت، بهینه سازی و سئو وب سایت، برنامه نویسی و طراحی نرم افزار واپلیکیشن، بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، پشتیبانی وب سایت، مشاوره، نمایندگی، مقالات، آموزش ها، وبلاگ، اخبار، هاست و میزبانی وب سایت، دامین و دامنه وب سایت، کسب درامد و راه اندازی کسب و کار و خدمات وب سایت با بهترین کیفیت و مشتری مداری به تمامی مشتریان عزیز می باشد.

با گروه طراحی وب سایت وان در تماس باشید

به منظور ارتباط با سئو وب سایت وان و شروع همکاری دو طرفه می توانید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید. باعث افتخارمان است که با شروع همکاری در ارائه بهترین خدمات وب به شما، نیازتان را در هر بخش از خدمات وب سایت برطرف کنیم. مجموعهطراحی وب سایت وان ، ارائه دهنده برتر طراحی وب سایت، راه اندازی وب سایت، سئو وب سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی نرم افزار، برنامه نویسی اپلیکیشن، آپدیت، بروز رسانی، توسعه و پشتیبانی وب سایت، با افتخار و همیشه و هر لحظه، آنلاین خواهد بود. با طراحی وب سایت وان دیده شوید.