طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت، سئو وب سایت، پشتیبانی وب سایت، طراحی نرم افزار، برنامه نویسی اپلیکیشن، راه اندازی وب سایت ، گرافیک وب سایت،رنگ بندی وب سایت، ویترین شما

گرافیک وب سایت از نظر روانشناسی

نتایج تحقیقات روانشناسان و کارشناسان نشان داده است که لحظه ورود وابتدایی برخورد مخاطب با هرچیزی تاثیر بسیار زیادی نسبت به ادامه برخورد با آن خواهد داشت. همانطور که شرکتها و سازمان های مختلف در دفاتر و کارخانه های خود از طراحی های دکوراسيونهای بسيار زیبا و گرانقيمت استفاده میکنند تا مخاطب را در نگاه اول جذب کرده و آن را به هدف خود تبدیل نمایند.این نکته ای که نوشتیم تقریبا برای همه ی فعالیت ها و کارهای شخصی، شرکتی ، سازمانی و غیره صدق می کند، به عنوان یک مثال ما یک مصاحبه

نتایج تحقیقات روانشناسان و کارشناسان نشان داده است که لحظه ورود وابتدایی برخورد مخاطب با هرچیزی تاثیر بسیار زیادی نسبت به ادامه برخورد با آن خواهد داشت. همانطور که شرکتها و سازمان های مختلف در دفاتر و کارخانه های خود از طراحی های دکوراسيونهای بسيار زیبا و گرانقيمت استفاده میکنند تا مخاطب را در نگاه اول جذب کرده و آن را به هدف خود تبدیل نمایند.این نکته ای که نوشتیم تقریبا برای همه ی فعالیت ها و کارهای شخصی، شرکتی ، سازمانی و غیره صدق می کند، به عنوان یک مثال ما یک مصاحبه استخدامی را بررسی میکنیم، در نظر بگیرید در یک سازمان با چند نفر برای استخدام در یک شغل قرار مصاحبه دارند، اولین چیزی که مصاحبه کنندگان برای استخدام از افراد می بینند ظاهر شان است، در نگاه اول ظاهر افراد اگر بتواند نظرمصاحبه کنندگان را جلب کند کار را برای ادامه مراحل مصاحبه آسان کرده است، در نظر بگیرید که فردی با ظاهری نا آراسته و نامناسب برای مصاحبه استخدام وارد اتاق شود، شما خودتان کاملا نتیجه آن مصاحبه را حدس خواهید زد!

یک وب سایت نیز میتواند با ظاهر زیبا و حرفه ای خود بازدیدکننده را در نگاه اول جذب کرده و آن را به خریدار تبدیل نماید البته انجام این کار به این سادگی ها هم نخواهد بود و شامل نکات کوچک و بزرگ بسیاری میباشد. هنگامی که خریدار در نگاه اول جذب وب سایت شما شود در وب سایت شما با اشتیاق بیشتری به دنبال کالا و خدمات مورد نیاز خود خواهد گشت و همین مسئله سبب افزایش شانس شما برای فروش خواهد شد.

توجه داشته باشید که در جهان اینترنت، توزیع تجارت وبازاریابی خود را با ظاهری زیبا و متمایز از سایرین ارائه دهید زیرا این متمایز بودن و تنوع باعث جلب توجه مشتری شده و مشتری به سرعت نسبت به وجود تغییرات در شما نسبت به سایرین آگاه شده و در انتخاب آن برای خرید از بین چند شرکت ، شانس شما افزایش خواهد یافت.

وقتی یک مخاطب چه از طریق جستجو در موتور های جستجوگر و چه از طریق بک لینک از وب سایت های مرتبط و چه به صورت مستقیم وارد وب سایت شما می شودو شما توانسته اید به سختی آن مخاطب را جذب کنید یک نکته بسیار اهمیت پیدا می کند و آن هم این است که طراحی و ظاهر وب سایت طوری باشد که به مخاطب حس خوبی دهد و بتواند با آم ارتباط برقرار کند، مطمئن باشیدکه بسیاری از کاربران اینترنتی در اولین نظر به یک وب سایت برای خودشان امتیاز مثبت یا منفی در نظر میگیرند که آیا این وب سایت ارزش وقت گذاشتن را دارد یا خیر، اگر حتی وارد یک وب سایت شوند که طراحی زیبایی داشته باشد و بار مطالب آن ضعیف باشد ، بخاطر طراحی گیرا و دلچسب آن که شده مخاطب صفحه های وب سایت را پیمایش خواهد کرد.

همیشه در مقالات به این موضوع اشاره کردیم که یک وب سایت برای مخاطبین شما حکم ویترینی از شرکت یا سازمان یا فروشگاه شما را دارد، پس باید این ویترین را طوری بچینید که در آن قدرت سازمان خود را نشان دهید.

از نظر روانشناسان ، رنگ بندی در وب سایت بسیار مهم است . استفاده از رنگ های آرامش بخش، دلنواز و لطیف بسیار کاربردی تر از رنگ های تیره و غم انگیز است . هرچه مخاطب از ترکیب رنگ بندی وب سایت شما بیشتر لذت ببرد بیشتر شیفته وب سایت شما خواهد شد بنابراین هرچه رنگ بندی وب سایت شما زیباتر باشد به میزان فروش شما کمک بیشتری خواهد نمود.

استفاده از تصاویر میتواند کمک زیادی به گرافیک وب سایت شما نماید ، هرچه گرافیک شما بهتر باشد شانس شما نیز بیشتر خواهد شد ، نکته مهم این که باید در نظر داشته باشید که اولا استفاده از تصاویر زیاد باعث به هم خوردن نظم صفحه شما نشوند ، دوما تصاویر باعث کاهش سرعت لود صفحه شما نشوند زیرا اگر سرعت لود شما کاهش پیدا نماید به هیچ وجه تاثیر خوبی در وب سایت تان مشاهده نخواهید کرد حتی به قیمت افزایش گرافیک وب سایت تان.با گروه طراحی وب سایت وان در تماس باشید

به منظور ارتباط با سئو وب سایت وان و شروع همکاری دو طرفه می توانید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید. باعث افتخارمان است که با شروع همکاری در ارائه بهترین خدمات وب به شما، نیازتان را در هر بخش از خدمات وب سایت برطرف کنیم. مجموعهطراحی وب سایت وان ، ارائه دهنده برتر طراحی وب سایت، راه اندازی وب سایت، سئو وب سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی نرم افزار، برنامه نویسی اپلیکیشن، آپدیت، بروز رسانی، توسعه و پشتیبانی وب سایت، با افتخار و همیشه و هر لحظه، آنلاین خواهد بود. با طراحی وب سایت وان دیده شوید.