کامل بخوانید
20 اشتباه رایج در سئو و بهینه سازی وب سایت

20 اشتباه رایج در سئو و بهینه سازی وب سایت

اشتباهات رایج در سئو و بهینه سازی وب سایت به همراه راه حل های برطرف سازی آنها برای یادآوری سئو و بهینه سازی وب سایت را خیلی کوتاه تعریف میکنیم: سئو یعنی تولید کردن صفحات وبی که بر اساس قوانین ارائه شده توسط موتورهای جستجوگر می باشد، بهینه سازی صفحات وب این است که وب سایت شما در قوانین اعلام شده توسط موتورهای جستجوگر امتیاز بیشتری کسب کند. سئو و بهینه سازی وب سایت به خاطر این است که کاربران اینترنت از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول یا خدمات مورد نظرشان استفاده می کنند.

ادامه مطلب
کامل بخوانید
سئو، بهینه سازی وب سایت(SEO) و بازاریابی موتورهای جستجوگر(SEM) چیست؟

سئو، بهینه سازی وب سایت(SEO) و بازاریابی موتورهای جستجوگر(SEM) چیست؟

- بهینه سازی وب سایت
- هدف SEO (سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر) اصلاح کدها و ساختار وب سایت برای بالا بردن شانس آن در کسب رتبه های بالا در نتایج جستجو است.
- SEO (سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر) در حقیقت پروسه ای است که کمک می کند محتوای یک وب سایت ساده تر، راحت تر و به دفعات در اختیار موتورهای جستجوگر قرار گیرد.

ادامه مطلب
کامل بخوانید
قوانین و مقررات ثبت دامنه های ir

قوانین و مقررات ثبت دامنه های ir

•حداقل طول دامنه 3 حرف و حداکثر ۶۳ حرف میباشد. •تنها استفاده از حروف انگلیسی و ارقام و نشانه "-" مجاز می باشد . •در صورت تمایل به ثبت نام دامنه ها با مفهوم مذهبی خاص مجوز کتبی وزارت ارشاد مورد نیاز است . •ثبت دامنه هایی که تداعی کننده فعالیت های غیرقانونی و اعمال مغایر با قوانین به کلی ممنوع می باشد . •ثبت دامنه با نام پسوندهای عمومی مانند : aero, arpa, biz, com, coop, edu, gov, info, int, mil, museum, name, net, org ,pro ممنوع می باشد. مثلا www.biz.ir

ادامه مطلب
کامل بخوانید
قواعدثبت دامنه های فارسی

قواعدثبت دامنه های فارسی

۱-جدول نویسه.بازار ( IDN Table of dotBazaar ) مشتمل بر ۱۱۱ نویسه است: ۸۶ حرف الفبا، سه مجموعه از ارقام، خط تیره و نیم فاصله یا فاصله مجازی ( ZWNJ ) . ۲-صفحه کلیدهای معمولی که برای خطهای مبتنی بر الفبای عربی به کار میروند همه این نویسه هارا شامل نمیشوند، و بیشتر کاربران فقط به نویسه هایی که در صفحه کلیدهای بومی خود یافت میشوند نیاز دارند. برای استفاده از تمام مجموعه ۱۱۱ نویسهای میتوانید از صفحه کلید.بازار DotBazaar Keyboard استفاده کنید.

ادامه مطلب
کامل بخوانید
کلمات ممنوعه برای ثبت دامنه

کلمات ممنوعه برای ثبت دامنه

نام دامنه باید صرفاً از حروف فارسی، ارقام فارسی، خط تیره – منها )-(، فاصله مجازی و اتصال مجازی تشکیل شود. نامهای دامنه باید با حرف ] یا عدد [ شروع و به حرف ] یا عدد [ ختم شوند. ثبت برخی اسامی واحدهای اداری کشور منحصراً در اختیار واحدهای ذیربط است. نام کشور )به هر صورت(، نام استانها، فرمانداری، شهرستانها و شهرها از این جملهاند. ثبت اسامی آثار طبیعی، آثار تاریخی، فرهنگی و ملی، اسامی مذهبی و اسامی مشاهیر در اختیار

ادامه مطلب
کامل بخوانید
تمامیTLD  های معرفی شده در دنیای مجازی

تمامیTLD های معرفی شده در دنیای مجازی

مجموع TLD های معرفی شده تعداد 1043 عدد می باشد. در این قسمت گروه وب سایت وان قصد دارد تمامی TLD های موجود و معرفی شده به همراه تاریخ معرفی آنها و همچنین آدرس اینترنتی چک کردن اطلاعات بیشتر و مالکیت TLD ها و خرید آنها را برای شما لیست کند. در نظر داشته باشید که لیست TLD ها بر اساس حروف الفبا مرتب شده است.

ادامه مطلب
کامل بخوانید
خدمات هاستینگ (میزبانی) وب و دامین (دامنه) وب سایت وان

خدمات هاستینگ (میزبانی) وب و دامین (دامنه) وب سایت وان

همانطور که می دانید در اولین گام شما نیاز به یک فضای میزبانی دارید تا پرونده های سایت ود را روی آن بارگذاری کنید. اگر آماده این که به صورت عملی کار ساخت سایت تان را شروع کنید، می توانید همین الان طبق روال آموزشی این بخش فضای میزبانی را تهیه کنید. اما اگر نیاز دارید ا اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید پس از خواندن دیگر قسمت های این مقاله دوباره به این بخش مراجعه کرده و هاست سایت را تهیه کنید.

ادامه مطلب
کامل بخوانید
نصب وردپرس

نصب وردپرس

برای استفاده از وردپرس، اول باید آن را روی فضای میزبانی خود نصب کنید. وردپرس به هاست لینوکس نیاز دارد. اگر هاست و دامنه تان را تهیه کرده باشید،

ادامه مطلب

با گروه طراحی وب سایت وان در تماس باشید

به منظور ارتباط با سئو وب سایت وان و شروع همکاری دو طرفه می توانید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید. باعث افتخارمان است که با شروع همکاری در ارائه بهترین خدمات وب به شما، نیازتان را در هر بخش از خدمات وب سایت برطرف کنیم. مجموعهطراحی وب سایت وان ، ارائه دهنده برتر طراحی وب سایت، راه اندازی وب سایت، سئو وب سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی نرم افزار، برنامه نویسی اپلیکیشن، آپدیت، بروز رسانی، توسعه و پشتیبانی وب سایت، با افتخار و همیشه و هر لحظه، آنلاین خواهد بود. با طراحی وب سایت وان دیده شوید.