راهنمای ثبت اینترنتی شرکت

موسسه حقوقی کریم خان مفتخر است در رابطه با انواع خدمات ثبتی آنلاین و یا حضوری مشاوره و راهنمایی های ارزنده ای را به متقاضیان ارائه نماید.

تاریخ خبر: 1397/08/28     ادامه مطلب

مایکروسافت در سال آینده میلادی تمرکز بیشتری روی ویندوز 10 می‌گذارد

سال 2018، سال پرفراز و نشیبی برای شرکت مایکروسافت بود و در این سال، به خاطر ویندوز 10 باگ‌ها و مشکلات زیادی در پیش روی خود داشت ولی اعلام کرده است که در سال آینده میلادی تمرکز بیشتری روی بهبود ویندوز 10 خواهد گذاشت.

تاریخ خبر: 1397/08/28     ادامه مطلب

مهلت فعالیت تلگرام‌های فارسی تا پایان سال،‌شایعه است

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: هات‌گرام و تلگرام طلایی برای استقلال از تلگرام تا پایان آذر فرصت دارند و اخبار منتشر شده درباره مهلت فعالیت آنها تا پایان سال شایعه است.

تاریخ خبر: 1397/08/28     ادامه مطلب

با گروه وب سایت وان در تماس باشید

بازدیدکننده گرامی به منظور ارتباط با وب سایت وان و شروع همکاری دو طرفه می توانید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید. باعث افتخارمان است که با شروع همکاری در ارائه بهترین خدمات وب به شما، نیازتان را در هر بخش از خدمات وب سایت برطرف کنیم. مجموعه وب سایت وان ، ارائه دهنده برتر طراحی وب سایت، راه اندازی وب سایت، سئو وب سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی نرم افزار، برنامه نویسی اپلیکیشن، آپدیت، بروز رسانی، توسعه و پشتیبانی وب سایت، با افتخار و همیشه و هر لحظه در صحنه و آنلاین خواهد بود. با وب سایت وان دیده شوید.