نقطه شروع بهینه سازی وب سایت اینجاست، قدم اول را درست بردارید.
صفحه اصلی / نقشه راه / بهینه سازی وب سایت
بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت


با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی کاربران و وبمستران گروه بهینه سازی وب سایت وان، اگر در این صفحه هستید و در حال خواندن مطالبید قطعا شما جزو افرادی هستید که برای بهینه سازی وب سایت تان وقت زیادی صرف کرده اید و کتابها و مقالات بسیاری مطالعه کرده اید که سئو و بهینه سازی وب سایت تان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید به طوری که وب سایتتان با بهترین عملکرد در جستجوی گوگل و موتورهای جستجوگر قرار بگیرد.
اگر تا به حال تلاش های زیادی کرده اید و نتیجه سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت تان برایتان رضایت کننده نبوده، و فکر میکنید تمامی عملیات و قوانین موجود برای سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت را تماما انجام داده اید ولی نتیجه مطلوب نگرفته اید،

 

نکات حرفه ای سئو و بهینه سازی وب سایت

به شما تبریک می گویم چون این مقاله مختص شما است، در این مقاله نکات بسیار بسیار بسیار مهم و ریز در مورد سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت را در اختیار شما قرار می دهیم، نکاتی که ممکن است به سادگی از کنار آنها گذشته باشید ولی بعد از خواندن این مقاله به ارزش واقعی آنها پی ببرید.
حتما تا حالا ضرب المثل فوت کوزه گری به گوشتون خورده، اجازه بدهید برای تنوع هم که شده تاریخچه این ضرب المثل را برایتان عرض کنم:
***** در روستایی مردی زندگی می کرد که در حرفه ی کوزه گری و ساختن وسایل سفالی مهارت بالایی داشته و مورد تایید مردم بود.
پسر جوانی به عنوان دستیار در کنار این مرد کار می کرد. او خیلی باهوش بود و کاسه ها و کوزه های بسیار زیبایی درست می کرد که توجه همه ی اهالی دهکده را به خود جلب کرده بود.
این پسر جوان مدتی در کنار استادش شاگردی کرد و اصول و قواعد کوزه گری را آموخته و به این نتیجه رسید بهتر است مستقل شود و جداگانه برای خودش کار و مغازه ی کوچکی اجاره کند. به همین دلیل به فکر بهانه ای بود تا استاد خود را ترک کند.
یک روز که در کارگاه مشغول کار کردن بود رو به استادش گفت: من در اینجا زحمت زیادی می کشم، اما حقوق کمی به من می دهید. با این شرایط نمی توانم در اینجا کار کنم. استاد که مردی دلسوز بود حقوق او را افزایش داد، ولی بعد از چند وقت شاگردش دوباره بهانه گرفت و گفت حقوقی که شما به من می دهید خیلی ناچیز است و دیگر نمی توانم در کارگاه شما کار کنم. به همین دلیل از اینجا می روم. استاد به او گفت آیا کسی در این روستا هست که حقوق بالاتری به تو بدهد؟! پسر جوان که می دانست حق با استادش است سرش را پایین انداخت و گفت شما استاد بسیار ماهری هستید، ولی من ترجیح می دهم برای خودم کار کنم و مطمئن هستم که فوت و فن کوزه گری را کاملا آموخته ام و به همین خاطر کارگاه کوچکی اجاره کرده ام.
استاد از اینکه شاگردش قصد ترک کردن او را داشت ناراحت و غمگین بود و به شاگردش گفت اگر امکان دارد پیش من بمان. پسر جوان که روی تصمیمش مصمم بود، به استادش گفت من خیلی برای شما احترام قائل هستم، اما واقعا دیگر نمی توانم شاگردی کنم. سپس خداحافظی کرد و رفت.
پسر جوان مدتی در کارگاه خودش کاسه ها و کوزه های سفالی درست کرد، اما نمی تواست مانند استادش به آن ها رنگ و جلا بدهد. او مطمئن بود قوانین کوزه گری را رعایت کرده است، اما اشکال کارش را متوجه نمی شد. به همین دلیل یکی از کوزه هایش را نزد استادش برد و از او خواست تا کمکش کند. استاد با روی باز از او استقبال کرد و به شاگردش گفت یکبار تمام فنونی را که برای ساختن این کوزه به کار بردی را برایم توضیح بده. پسر جوان هم از اول تا آخر برای استادش تمام مراحل را بیان کرد. استاد به او گفت اگر قول بدهی در کنار من بمانی، من اصل آن چیزی را که تو نمی دانی، به تو می آموزم. پسر جوان هم پیشنهاد استادش را پذیرفت و و در کنار استادش ماند.
ماه ها گذشت و یک روز که در کارگاه مشغول ساختن کاسه ی سفالی بود، از استادش خواست تا فن اصلی کوزه گری را به او یاد بدهد. استاد هم طبق قولی که به او داده بود به همراه شاگرد به کوره رفتند و هنگامی که خواست کاسه ها را داخل کوره قرار دهد، کاسه ها را فوت کرد و آن ها را داخل کوره قرار داد و به شاگردش گفت تو این فوت آخر را انجام نمی دادی و همین باعث شده بود ظروفت رنگ و لعاب نداشته باشند. شاگرد که متوجه حرف های استادش نشد، گفت فوت کردن چه ربطی در شفاف شدن ظروف من دارد؟!
استاد رو به شاگردش کرد و گفت: هنگامی که ظرف ها را کنار هم قرار می دهی بعد از چند روز گردوخاک روی آن ها می نشیند و اگر قبل از گذاشتن داخل کوره با فوت کردن، خاک روی آن را از بین نبری، تمام زحماتت از بین می رود و ظروف شفاف و دلنشین نمی شوند.
از آن دوران تا به امروز اگر در مورد کسی اظهار نظر کنند و بگویند همه ی چیز ها را می داند، اما اصلی ترین و مهم ترین فن را نمی داند، این ضرب المثل را برایش به کار می برند.*****

 

فوت کوزه گری سئو و بهینه سازی وب سایت

این ضرب المثل را برایتان مثال زدم چون می خواهم فوت کوزه گری را برایتان آموزش دهم، این مطالبی که میخواهم عرض کنم در عین سادگی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، به قول معروف فوت های کوزه گری هستند، مطمئن باشید اینقدر که دارم از اهمیت این مطالب در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت تعریف میکنم قطعا بی مورد نیست و با سال ها تجربه حرفه ای در سئو و بهینه سازی وب سایت این ها را جمع آوری کرده ام،
خوب فکر میکنم تا جایی که تونستم ارزش و اهمیت مطالب را برایتان عنوان کردم، حالا وقتش رسیده که بریم سراغ اصل مطلب، فوت های کوزه کری سئو و بهینه سازی وب سایت، با ما باشید، و دفتر و قلم حاضر کنید و از مطالب نوت برداری کنید و تک تک شان را در حافظه خود بسپارید و انجام دهید.

- دریافت بک لینک برای سئو و بهینه سازی وب سایت

اولین و مهم ترین اصل در سئو و بهینه سازی وب سایت دریافت بک لینک از وب سایت ها می باشد. هر چه تعداد بک لینک های دریافتی به وب سایت بیشتر باشد رتبه آن وب سایت و نمره ای که موتورهای جستجوگر برای نمایش آن وب سایت در نظر میگیرند بیشتر خواهد شد. چند روش ساده برای دریافت بک لینک را برایتان عرض میکنم،به راحتی شما می توانید با شرکت کردن در بخش نظرات وب سایت ها و وبلاگ ها و قرار دادن لینک وب سایت بک لینک های زیادی به سمت وب سایت تان ارسال کنید. در موقع ارسال بک لینک سعی کنید از کلمات کلیدی تان برای لینک های ارسالی به وب سایت تان استفاده کنید.
بعضی وب سایت ها قسمت تبادل لینک دارند که می توانید از آنها استفاده کنید، ولی یک نکته بسیار بسیار مهم را هرگز فراموش نکنید که از سایتی که می خواهید لینک دریافت کنید آن وب سایت باید خودش جزو وب سایت های رتبه بالا باشد، یعنی تبادل لینک بکنید ولی نه از هر وب سایتی.
بعضی وقتها نیاز هست که پول بدید تا لینک های مفید از وب سایت های رتبه بالا دریافت کنید، باور کنید بعضی وب سایت ها ارزشش را دارند که مبلغی را برای سئو و بهینه سازی وب سایت تان صرف کنید.

- ارسال بیانیه خبری برای سئو و بهینه سازی وب سایت

یک روش خوب دیگر برای دریافت بک لینک و همچنین کمک به سئو و بهینه سازی وب سایت، ارسال بیانیه ی خبری می باشد، این بیانیه را برای وب سایت های خبر گذاری و وب سایت های مربوط ارسال کنید و اجازه دهید بیانیه ی خبری شما در دنیای اینترنت پخش شود.

- طراحی وبلاگ در کنار وب سایت برای سئو و بهینه سازی وب سایت

طراحی یک وبلاگ در کنار طراحی وب سایت تان هم جزو نکات بسیار مفید و تاثیر گذار در سئو و بهینه سازی وب سایت تان می باشد، مطمئن باشید موتورهای جستجوگر به داشتن یک وبلاگ کنار طراحی وب سایت تان اهمیت می دهند. از سمت دیگر مطالبی که در وبلاگتان قرار می دهید برایشان لینک هایی به وب سایت اصلی تان طراحی کنید، همچنین این مورد باعث می شود بک لینک به وب سایت تان ارسال کنید.

- فعالیت در شبکه های اجتماعی برای سئو و بهینه سازی وب سایت

حضور در شبکه های اجتماعی و فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی یکی دیگر از نکات بسیار مهم و مفید در سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد، دقیقا مثل وبلاگ، درون شبکه های اجتماعی تان و پست های تخصصی که قرار می دهید طوری طراحی را انجام دهید که لینک های به وب سایت اصلی تان ارسال کنید. به نحوی این مورد هم به بک لینک های ارسالی به وب سایتتان کمک می کند.

- لینک گرفتن از همسایه بد ممنوع

بخاطر اهمیت این موضوع تکرار و تاکید میکنم که لینک گرفتن از همسایگی بد برای وب سایت در سئو و بهینه سازی وب سایت تان تاثیر منفی دارد.

- فروش پنل های نمایندگی برای سئو و بهینه سازی وب سایت

یک روش که در مورد همه ی وب سایت ها قابل استفاده نیست برایتان عرض میکنم، فروش پنل های نمایندگی به وب سایت ها، این گزینه هم به نحوی در ارسال بک لینک به وب سایت شما و سئو و بهینه سازی وب سایت کمک میکند.

- ارسال ایمیل و اس ام اس و فکس و پست های تبلیغاتی

ارسال ایمیل و اس ام اس و فکس و پست های تبلیغاتی هم به سئو و بهینه سازی وب سایت کمک زیادی می کنم، این مورد به نحوی منسوخ به نظر میرسد ولی باور کنید هنوز هم هستند کسانی که از این طرق وارد شما را پیدا می کنند، در این مورد هم به نحوی دریافت بک لینک به وب سایت تان انجام می گیرد و از آنجا که بک لینک بسیار در سئو و بهینه سازی وب سایت کمک میکند این مورد را هم در نظر داشته باشید.

- قرار دادن جشنواره و تخفیف جذاب برای سئو و بهینه سازی وب سایت

در وب سایت تان تخفیف های خیلی خوب و جذاب و جلب کننده قرار بدهید، شک نداشته باشید این ثابت شده که آگهی هایی که تخفیف دارند بازدید بیشتری نسبت به بقیه ی آگهی ها دارند، این مورد نه تنها در ایران بلکه در کل جهان ثابت شده است.

- شرکت در گفتگو های مجازی برای سئو و بهینه سازی وب سایت

تاکید برای نشان دادن اهمیت بیشتر این مطلب که در گفتگوهای مجازی شرکت کنید این مورد به سئو و بهینه سازی وب سایت تان بسیار کمک می کند.

- ارائه مقالات و آموزش های تخصصی و انتشار آن ها در سایت های تخصصی

مقالات تخصصی طراحی کنید و آنها را در پیج های تخصصی معرفی کنید و در آنها قرار دهید.

مقالات را حرفه ای و خوب طراحی کنید در حدی که بتوانید آن ها را به ناشرین برای نشر ارسال کنید.دارم عرض میکنم که این نکات برای سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار اهمیت دارند.

مقالات تخصصی تان را برای لیست های خبری ارسال کنید، چون هم مجلات الکترونیک و هم صاحبان وب سایت ها در جستجوی مقالات رایگان هستند که در سایتشان قرار دهند، که این باعث بهبود رتبه سئو و بهینه سازی وب سایت شما می شود.
هرچند مقاله را در قالب یک کتاب الکترونیک تنظیم کنید و برایش یک نام بگذارید و آن را پخش کنید، این نکته بسیار مفید در سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد.
به صاحبان وب سایت ها که در ارتباط با نوع تجارت شماهستند پیشنهاد دهید که از مقالات شما به صورت رایگان در وب سایت شان قرار دهند. این هم برای دریافت بک لینک به وب سایت شما کمک می کند.

- آگهی فروش بدهید

تجربه نشان داده که قرار دادن آگهی های فروش در وب سایت هم باعث بازدید بیشتر وب سایت می شود، و بازدید بیشتر وب سایت هم به سئو و بهینه سازی وب سایت کمک شایانی می کند.

- گرفتن لینک های خارجی برای سئو و بهینه سازی وب سایت

به شما پیشنهاد میکنم که لینک های خارجی برای وب سایت تان بگیرید، این کار را بکنید چون این را تجربه کرده ام که به رتبه و نمره صفحه وب سایتتان کمک میکند، و رتبه بالای وب سایت یعنی تاثیر بر سئو و بهینه سازی وب سایت.

- سایت فایل RSS برای سئو و بهینه سازی وب سایت

فایل RSS بسازید، RSS به قولی سرنام REALLY SIMPLE SYNDICATION و به قول كمی حرفه ای ترها سرنام RDF SITE SUMMARY است. ولی RSS سرنام هر چه باشد، پدیده ای است كه امكان جمع آوری اطلاعات و اخبار را از سایت های مختلف فراهم می كند بدون این كه مجبور باشید از این سایت به آن سایت سر بزنید. ویژگی RSS هم مثل بقیه تكنولوژی های خوب، در سادگی آن است :یک فرمت سریع و استاندارد، شبیه همان بولتن های خبری است منتها به شكل الكترونیك. امروزه اكثر سایت های وب مهم به این بولتن ها مجهز هستند، از وبلاگ های شخصی گرفته تا سایت های خبرگزاری های بزرگ دنیا. برای گرفتن این بولتن ها كافی است نرم افزار مناسب این كار را در اختیار داشته باشید و بولتن مورد نظر را مشترك شوید. شاید فكر كنید خواندن خبرها كه كاری ندارد، به صفحه اصلی سایت می رویم و خبرها را می خوانیم. اما حالتی را در نظر بگیرید كه بخواهید 50 سایت مختلف را ببینید و تازه معلوم نیست این سایت ها اصلاً خبر جدیدی داشته باشند یا نه. با RSS نیازی نیست به 50 تا سایت سر بزنید. كامپیوتر شما به طور خودكار و با زمان بندی مشخص با این سایت ها تماس می گیرد و جدیدترین خبرها و اطلاعات را دانلود می كند. بنابراین، فقط از یك پنجره می توانید تمام اتفاقات روز را مشاهده كنید. بدین ترتیب هم در وقت تان صرفه جویی كرده اید، و هم در این همه اطلاعات اضافی كه در وب وجود دارد گرفتار نشده اید.

- ساختن صفحه نقشه وب سایت برای سئو و بهینه سازی وب سایت

از نقشه وب سایت برای کاربران و موتورهای جستجوگر استفاده کنید. نقشه یک وب سایت برای کاربران کمک می کند که کاربران به راحتی به تمامی صفحات وب سایت اشراف داشته باشند و در مورد موتوهای جستجوگر هم ساختن نقشه سایت بسیار بسیار ضروری و حیاتی می باشد چون به موتور جستجوگر میگه کدام آدرس ها را کرول کن ، نقشه وب سایت در سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار اهمیت دارد.

- استفاده از کلمات کلیدی برای لینک های وب سایت

موقع لینک دادن به وب سایت ها، وقتی در داخل لینک از عبارت مربوط به آن وب سایت استفاده کنید،آن عبارت هم برای وب سایت شما هم جستجو می شود.
در متن های وب سایت از کلمات کلیدی مرتبط، کلمات مشابه،کلمات مترادف، کلمات هم ریشه وامثال این ها استفاده کنید که این نکته در سئو و بهینه سازی وب سایت شما غوغا میکند.

- تولید محتوای با کیفیت برای سئو و بهینه سازی وب سایت

در استفاده از محتوا و متون برای وب سایت تان دقت کامل را داشته باشید، متن های برای وب سایت یادداشت کنید و سعی کنید محتوای تولیدی و متون شما وزین باشند، این وزین بودن متون بسیار مهم اند مطمئن باشید به جز کاربران موتور های جستجوگر هم وزین بودن متون را درک میکنند و در سئو و بهینه سازی وب سایت شما اثر میگذارد.

 

- استفاده درست از کلمات کلیدی در سئو و بهینه سازی وب سایت

در ادامه نکاتی بسیار مهم در مورد کلمات کلیدی وب سایت که در سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار تاثیر گذار هستند را خدمت شما عزیزان بیان می کنیم:

 

از کلمات کلیدی در عنوان وب سایت تان استفاده کنید.

+ تکرار بیش از حد کلمات کلیدی در متن های وب سایت اشتباه بزرگی است که خیلی های مرتکب آن می شوند. چگالی کلمات کلیدی در متن وب سایت بسیار مهم و حیاتی است.

+ از کلمات کلیدی وب سایت در آدرس URL وب سایت استفاده کنید.

+ از کلمات کلیدی وب سایت در قسمت ALT تصاویر استفاده کنید.

+ سعی کنید کلمات کلیدی را در متون وب سایت به نحوی مشخص و مجزا نمایید.

+ سعی کنید کلمات کلیدی وب سایت در یک سوم اول صفحه وب تان وجود داشته باشند.

 

- استفاده از تگ های هدر برای سئو و بهینه سازی وب سایت

استفاده از تگ های HEAD از H1 تا H6 بسیار در سئو و بهینه سازی وب سایت کمک می کند. چون خیلی ها این نکته را نمی دانند عرض میکنم که تگ H1 در هر صفحه نباید بیشتر از یک مرتبه بکار برده شود.

- استفاده از محتوای کپی و تکراری ممنوع

استفاده از محتوای تکراری در وب سایت ممنوع ترین حال ممکن در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت ها می باشد.

- تکرار بیش از حد کلمات کلیدی ممنوع

تاکید مهم میکنم که تکرار بی مورد کلمات کلیدی در وب سایت ممنوع می باشد.

- استفاده از متاتگ ها برای سئو و بهینه سازی وب سایت

خوب حالا میرسیم به قسمت بسیار بسیار مهم در سئو و بهینه سازی وب سایت که آن هم چیزی نیست جز متتگ ها در وب سایت، متاتگ ها بسیار مهم اند، مکان قرار گیری آنها در قسمت HEAD وب سایت و زیر TITLE نوشته می شوند، و متاتگ KEYWORD و DESCRIPTION کیورد و دسکریپشن مهم ترین متاتگ های موجود هستند.
محتوی متاتگ KEYWORD هماهنطور که از نام آن مشخص است باشد حاوی کلمات کلیدی صفحه وب سایت باشد، و کلمات کلیدی شامل 1000 کاراکتر و با فاصله یا کاما از هم جدا شوند.
محتوی متاتگ DESCRIPTION هم همانطور که از نامش مشخص است حاوی توضیحات مربوط به صفحه وب سایت می باشد، محتوی این متاتگ در زیر عنوان وب سایت در گوگل نشان داده می شود و بهتر است حداکثر 200 کاراکتر باشد.
فرموش نکنید که محتوای متاتگ هر صفحه با همدیگر باید متفاوت باشد.

- نکات استفاده از کد های اچ تی ام ال استاندارد برای سئو و بهینه سازی وب سایت

حالا برویم سراغ کد های HTML برای سئو و بهینه سازی وب سایت
+بسیار مهم است که کد های HTML را استاندارد طراحی کنید.
+استفاده از استایل های مستقیم در HTML خوب نیست.
+کد های جی کوئری و جاوا و سی اس اس را استاندارد و فشرده کنید.
+به یاد داشته باشید که کد جاوا در موتورهای جستجوگر مثل گوگل جستجو نمی شوند.
برای اینکه بدانید در وب سایت کد جاوا وجود دارد یا خیر این عملیات را انجام دهید: وب سایت در حال اجرا در مرورگر باشد روی صفحه راست کلیک کنید و view source را بزنید و در کد ها بگردید اگر دیدید از کد جاوا استفاده شده سعی کنید آنها را هر جوری که میتوانید حذف کنید، مثلا میتوانید بجای Button از Hyper Link استفاده کنید، این کار برنامه را سمت کلاینت حل می کند یعنی دیگر نیازی نیست از قسمت برنامه نویسی هر صفحات استفاده کنید که باعث شود برنامه برود سمت کامپایل شدن، سعی کنید برنامه رو با کدهای اچ تی ام ال حل کنید.
+کدهای اضافی اچ تی ام ال را حذف کنید مثل توضیحات و امثال این، چون وجود کد های بلا استفاده و زاید و توضیحات اولا اینکه باعث می شود آن صفحه حجمش بالاتر رود و ثانیا باعث گیج شدن ربات های موتورهای جستجوگر می شود.

- افزایش تعداد صفحات و محتوای وب سایت برای بهینه سازی و سئو وب سایت

روی زیاد کردن صفحات مفید وب سایت تان بسیار کار کنید، صفحات مفید و زیاد در وب سایت رتبه آن وب سایت را در سئو و بهینه سازی وب سایت بالا می برد. برای این کارمی توانید از محتوای جدید، مقاله جدید، خبر جدید، آموزش جدید، بلاگ جدید، عکس جدید و غیره استفاده کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که متون بهینه در وب سایت استفاده کنید.

- به روز رسانی وب سایت برای سئو و بهینه سازی وب سایت

وب سایت را به روز رسانی کنید، این نشان دهنده فعال بودن وب سایت تان می باشدو در سئو و بهینه سازی وب سایت کمک می کند.
یاداور می شوم استفاده از اطلاعات جدید در وب سایت بسیار مفید خواهد بود.
بعضی وقت ها یک حرکت خارق العاده و خیلی خاص در وب سایت به جذب بازدید کننده به وب سایت بسیار کمک میکند و جذب بازدید کننده به وب سایت یعنی سئو و بهینه سازی وب سایت برای ما.

- داشتن رتبه خوب در الکسا برای سئو و بهینه سازی وب سایت (این مورد به دلیل پایان کار الکسا حذف شده است)

داشتن رتبه خود در وب سایت الکسا هم جزو نکات مفید در سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد. (در آپدیت جدید این مورد کنسل است.)

- صفحه بندی صحیح در وب سایت

یک نکته بسیار بسیار بسیار مهم در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت صفحه بندی ها در صفحات وب سایت می باشد، در صفحه بندی باید دقت داشته باشید که هر مطلبی که به وب سایت اضافه می کنید این باعث نشود که آدرس URL صفحات قبلی وب سایت تغییر یابد. در مورد وب سایت های ویندوزی صفحه بندی صحیح در دیتا لیست، از اهمیت زیادی در سئو و بهینه سازی وب سایت برخوردار است.

- رعایت نکات برنامه نویسی برای سئو و بهینه سازی وب سایت

در استفاده از کنترل ها در صفحات وب سایت قسمت enable view state در قسمت Properties را خاموش کنید، این یعنی برای این کنترل نیازی نیست سمت سرور کاری انجام دهد و همان سمت کلاینت برنامه رو انجام اجرا کند، البته اگر نیازی نباشد که برنامه سمت سرور برود. مثلا برای کنترل هایی که نیاز است از دیتابیس اطلاعات برداشته شود لازم است که برنامه سمت سرور اجرا شود ولی در کارهایی مثل محسابات و امثال این در همان کلاینت به راحتی میتوانید برنامه تان را اجرا کنید. پس سعی کنید تا میتوانید سمت سرور نفرستید چون باعث کندی سرعت لود شدن صفحات وب سایت می شود.

- استفاده از هاست یا میزبانی وب پر سرعت و معتبر

و در آخر می خواهم یک راز بسیار بسیار مهم دیگر را در سئو و بهینه سازی وب سایت به شما بگوییم ، آن هم استفاده از یک میزبانی وب سایت مناسب برای وب سایت تان می باشد.

 

آپدیت جدید مقابه سئو و بهینه سازی وب سایت

در اینجا یک مطلب جدید و به روز در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت برای وب مستر های حرفه ای به وب سایت اضافه می کنم: قبلش باید عرض کنم که ما در بهینه سازی وب سایت وان تلاش داریم برای احترام به کاربران تمامی نکات حرفه ای و به روز در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت را ارائه دهیم، خوب برویم سراغ اصل مطلب، چند وقتی هست که به شدت در جستجوی راه های جدید برای کمک به سئو و بهینه سازی وب سایت تحقیق و تفحص می کنم و راه های جدید را تست و امتحان میکنم و با آزمون و خطا به روش هایی برای بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت دست پیدا کرده ام، قبل از توضیح در مورد این موضوع یاد آور می شوم که انجام عملیات برای بهبود رتبه وب سایت ها در موتور های جستجوگر را اگر بخواهیم نمره و ارزش عددی حساب کنیم که از مجموع این اعداد وب سایت رتبه اش بهتر می شود و پله پله رشد می کند و افزایش می یابد باید فراموش نکنید که هر نکته و روشی که برای سئو و بهینه سازی وب سایت انجام می دهید ارزش شان بسیار ریز و عدد کوچکی هست که اگر به صورت تکی به آن نگاه کنید فکر کنید که ارزش ندارد برای وب سایت تان آن عمل را انجام دهید ولی من در اینجا به شما پیشنهاد میکنم از هر نکته کلیدی که در مقاله های وب سایت وان مشاهده میکنید برای بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت تان استفاده کنید، چون اینها مجموعا با هم رقم بزرگی می شوند و اینطور می شود که رتبه شما در موتور های جستجوگر افزایش می یابد. آیا می دانید تفاوت بودن یک وب سایت در صفحه ی اول موتور جستجوگر با صفحه دوم و صدم وب سایت چیست، جواب این است که وب سایتی که در صفحه اول موتور جستجوگر قرار دارد مجموع نکاتی که برای سئو و بهینه سازی وب سایت ش استفاده کرده است از رتبه های بعدی خودش بیشتر است، این موضوع همیشه پر اهمیت است ولی زمانی اهمیت بسیار زیادی از آن حس می کنید که شما در رفتن به یک پله بالاتر از جایگاه خودتان را با استفاده از روش هایی که به آنها فکر نمی کردید مشاهده نمایید، من با سال ها تجربه در سئو و بهینه سازی وب سایت و بهبود رتبه وب سایت در موتور های جستجوگر این موضوع را به شما عرض کردم.
بسیار خوب، می روم سراغ بحث اصلی که برای بهبود جایگاه وب سایت در موتور های جستجوگر کمک می کند، آن هم چیزی نیست جز: ویدیو مارکتیگ
در مورد بحث ویدیو مارکتینگ و کمک آن در افزایش رنک در موتور های جستجوگر و سئو و بهینه سازی وب سایت یک مقاله برایتان قرار می دهم و پیشنهاد می کنم حتما از قسمت مقالات بهینه سازی وب سایت وان آن را بیابید و چند بار مطالعه نمایید و پس از درک کامل در وب سایت تان اجرا کنید و از نتیجه لذت ببرید، نتیجه ای مطمئن هستم که در چند روز آن را در ارتقا رنگ وب سایت تا حس خواهید کرد.


مقالات تخصصی وب سایت مرتبط با بهینه سازی وب سایت

مشاوره بهینه سازی وب سایت