نقطه شروع طراحی نرم افزار اینجاست، قدم اول را درست بردارید.
صفحه اصلی / نقشه راه / طراحی نرم افزار
طراحی نرم افزار

طراحی نرم افزار


گروه طراحی نرم افزار وب سایت وان فعالیت حرفه ای خودرا ازسال 1384 آغاز نمود. گروه طراحی نرم افزار وب سایت وان شروع فعالیت حرفه ای خودرا درزمینه برنامه نویسی اپلیکیشن و طراحی نرم افزار بصورت جدی آغاز کرد.

این مجموعه در زمینه طراحی نرم افزار و برنامه نویسی اپلیکیشن یک تیم مجرب و متخصص از فارغ التحصیلان ممتاز و با تجربه عرصه ی برنامه نویسی وب سایت و طراحی اپلیکیشن انتخاب کرده است. طراحی نرم افزار و برنامه نویسی اپلیکیشن برای شرکتها جزو فعالیت هایی  به شمار می آید که بسیار حساس و تاثیرگذار درسیستم کاری شرکتها میباشد بصورتی که طراحی نرم افراز و برنامه نویسی اگردارای یک اشتباه کوچک باشد ممکن است که باعث ضرر وزیان زیادی به سازمان یا شرکت شود.

با احتساب این موضوع واضح و آشکار است که سازمانها و شرکتها برای طراحی نرم افزار اختصاصی و برنامه نویسی اپلیکیشن هایشان باید از گرو ها و تیم های کاملا تخصصی و حرفه ای و با تجربه در این زمینه استفاده کنند.

گروه طراحی وب سایت وان این افتخار رادارد که با دارا بودن کادری متخصص و با تجربه و حرفه ای در بحث طراحی نرم افزار و برنامه نویسی جزو برترین های این حوزه بسیار تخصصی میباشد.

اگرنیاز به توضیحات بیشتر در مورد طراحی نرم افزار باشد به این شکل میباشد که هرشخص یا شرکت یا سازمانی در سیستم کاری و فعالیت خود نیاز به یک برنامه یا طراحی نرم افزار میبیند که سیستم کاری وفعالیت شان رارو به مکانیزه شدن ببرد.

هر وقتی که یک شخص یا سازمان یا شرکت این نیاز راکاملا احساس کندقطعا به دنبال یک شرکتی می گردد که دراین زمینه (مکانیزه شدن بخشی ازسیستم فعالیتش)، (طراحی نرم افزار) به کمکش بیاید.

طراحی نرم افزار تخصصی خود را به وب سایت وان بسپارید

طراحی نرم افزار گروه وب سایت وان

سیستم وب سایت وان به این شکل عمل می کند که شخص یاشرکت یا سازمان باید به گروهی که در زمینه طراحی نرم افزار و برنامه نویسی فعالیت تخصصی دارد کلیه داده ها و ورودی های برنامه شان را بدهد و تمامی خروجی های مورد نیازشان را می خواهد، طراحان نرم افراز و برنامه نویس طبق درخواست هایشان طراحی نرم افزار و برنامه نویسی اپلیکیشن تخصصی آن شخص یا شرکت یا سازمان طوری پیاده سازی میکنند که به تمام خواسته هایشان برسند.این یک قدم به سمت مکانیزه ترشدن سیستم شان کمک خواهد کرد.

اگر درحال خواندن این مقاله در زمینه طراحی نرم افزار و برنامه نویسی هستید این یعنی که شمادر شغل یا بیزینس یا شرکت یا سازمان خود نیاز به داشتن یک نرم افراز اختصاصی و برنامه نویسی شده بصورت کاملاتخصصی را حس کرده اید و درحال جستجو وشناخت یک شرکت برای حصول اطمینان و چک کردن حوزه تخصص آن هستید.

باید عرض کنم که گروه طراحی وب سایت وان درحوزه ی طراحی نرم افزار و حوزه ی برنامه نویسی اپلیکیشن واقعا دارای تجربه بالا و هم کارشناسان کاملا تخصصی و حرفه ای و رتبه دار از سراسر کشور عزیزمان ایران میباشد.

ما سعی کرده ایم در تجربه های برنامه نویسی مان و طراحی های نرم افزارهای اختصاصی خودبرای مشتریان عزیزمان نشان دهیم که دراین حوزه ی طراحی نرم افزار حرفی برای گفتن داریم.

ما در طراحی نرم افزار تخصصی و برنامه نویسی متخصصان باتجربه در اختیار شما میگذاریم

روش کار گروه وب سایت وان برای طراحی نرم افزار

روش کار وب سایت وان در بحث طراحی نرم افزار اختصاصی و برنامه نویس اپلیکیشن های اختصاصی به این صورت است که ابتدا شخص یا شرکت یا سازمان از هرطریقی (جستجو در اینترنت ، نمونه کار وب سایت های همکاران یا شناختی از طریق اشخاصی که کار کرده اند) با وب سایت وان تماس می گیرد و باکارشناسان حوزه ی تخصصی طراحی برنامه نویسی نرم افزار های اختصاصی صحبت می کند، و مشاوره تخصصی می گیرد.

بعد ، چند جلسه بصورت حضوری بین کارشناسان متخصص وب سایت وان و افرادی که نیاز به اعلام خواسته هایشان کرده اند برگزار میگیرد.

بعد ازچند جلسه حضوری کلیه ی خواسته های مشتری با کارشناسان حوزه ی طراحی نرم افزار درمیان گذاشته خواهدشد و کلیه جوانب و زوایای پروژه تا حد ممکن برطرف خواهد شد.

قسمت بعد شروع بکار کارشناسان وب سایت وان در برنامه نویسی و طراحی نرم افزار میباشد و برنامه نویسی نرم افزار طبق خواسته های مورد نیاز که جمع آوری شده توسط تیم طراحی و برنامه نویس نرم افزار و اپلیکیشن وب سایت وان انجام میگیرد.

بعد جلسه ای بین افرادی از شرکت یا سازمان مربوط با کارشناسان تخصصی حوزه ی طراحی و برنامه نویسی نرم افزار وب سایت وان خواهیم داشت ، دراین جلسات نرم افزار تخصصی باکلیه ی بحث ها و داده هایی که نیازبود توسط افراد شرکت یاسازمان مورد آزمایش و تست قرار خواهدگرفت دراین قسمت هم اشکالات فنی برنامه و تغییرات مورد نیاز طراحی نرم افزار توسط افراد شرکت یا سازمان بیان میشود.

در قسمت بعدتیم طراحی و برنامه نویسی نرم افزار و اپلیکیشن وب سایت وان توسعه نرم افزار را تکمیل تر میکنند وتمام خواسته ها را ریز به زیر انجام میدهند تانهایت شباهت چیزی که موردنیاز بوده بابرنامه برقرارشود.

درمرحله بعد نرم افزار اختصاصی درشرکت یاسازمان مربوطه توسط تیم استقرار نرم افزار اختصاصی وب سایت وان استقرار و نصب خواهد شد.

در مرحله بعد تیم استقرار نرم افزار اختصاصی وب سایت وان چند روز در آن سازمان یا شرکت با نرم افزار اختصاصی کار میکنند و بصورت حضوری آموزش های مورد نیاز را به افراد میدهد.

بعد از اتمام این مراحل طراحی نرم افزار اختصاصی و برنامه نویسی اپلیکیشن تکمیل گردیده و پیاده سازی نرم افزار اختصاصی کامل شده است و سازمان یا شرکت خودش به آن نرم افزار اختصاصی که نیاز داشت رسیده و دقیقا چیزی که نیازداشتند راخواهند داشت.

این بود مراحل کار گروه طراحی وب سایت وان ، تیم و کادر کاملا تخصصی حوزه طراحی نرم افزار اختصاصی و برنامه نویسی اپلیکیشن های اختصاصی نهایت سعی خود را دارد که در این حوزه هم با تمام قدرت پیش برود و نیازهای مشتریان را به خوبی انجام دهد، تبلیغات ما رضایت مشتریان مان میباشد، پس طراحی نرم افزار اختصاصی تان را به وب سایت وان بسپارید،

امنیت شما برای  طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن و نرم افزار اختصاصی چقدر اهمیت دارد؟

بخش آپدیت طراحی نرم افزار

مطلب جدیدی که در مورد طراحی نرم افزار و برنامه نویسی اپلیکیشن خدمت شما آماده کرده ام در مورد گزارش گیری های دستی و اتوماتیک در مورد طراحی نرم افزار است، با توجه به اینکه امروزه در طراحی نرم افزار های مختلف معمولا تمام نکات درخواستی مشتری رعایت می شود مزیت و برطری گروه وب سایت وان در طراحی نرم افزار و برنامه نویسی اپلیکیشن گزارش گیری های تخصصی و همچنین ساخت گزارش های دستی توسط کاربر می باشد که شما به راحتی امکان ساخت فرم گزارش به ظاهر و اطلاعات دلخواه خودتان میباشد، با توجه به اینکه بخش های مختلف یک شرکت اعم از بخش حسابداری، بخش فروش ، بخش بازرگانی، بخش انبار داری، و بخش های مختلف دیگر با توجه به نیاز هایشان گزارش های مختلفی از نرم افزار شان میخواهند گروه طراحی نرم افزار و برنامه نویسی اپلیکیشن وب سایت وان بر آن شد که تنوع و سیستم به روز و آنلاینی در قسمت گزارش گیری های مختلف اعمال کند، و در نهایت پس از اعمال نسخه جدید نرم افزار و بروز رسانی نرم افزار های طراحی شده قبلی بازخورد بسیار خوشایندی روبرو شدیم و با توجه به نظرات مشتریان فعلی قسمت گزارش گیری را تکمیل تر نمودیم و در نهایت با رضایت مندی کاربران و مشتریان روبرو شدیم، با توجه به این از این نوع آپدیت ها و تکنولوژی های جدید در طراحی نرم افزار و برنامه نویسی اپلیکیشن برای تکریم مشتری مداری و احترام به کاربران تلاش داریم تا با ایده های نو و به روز از رقبا پیشی بگیریم ورضایت مشتریان را جلب نماییم.

در اینجا نیاز است اعلام کنیم ما در گروه وب سایت وان جهت اطمینان و نشان دادن صحت صحبت هایمان اطلاعات تماس و لیست چند نمونه از پروژه های برنامه نویسی و طراحی نرم افزاری که برای شرکت های مختلف طراحی و برنامه نویسی کرده ایم را در اختیار شما قرار می دهیم تا شما بتوانید نمونه کار های طراحی و برنامه نویسی شده توسط گروه وب سایت وان را مشاهده کنید و حتی با مدیران و کاربرانی که با نرم افزار  های طراحی شده توسط ما کار کرده اند صحبت یا جلسه داشته باشید و از نحوه کار و اجرای پروژه طراحی نرم افزار و خود نرم افزار و پشتیبانی و آپدیت و بروز رسانی نرم افزار ها توسط تیم ما اطلاعات کسب کنید.

اگر به دنبال یک تیم یا گروه یا شرکتی حرفه ای و با تجربه برای راه اندازی و طراحی نرم افزار اختصاصی خود می گردید، به شما پیشنهاد میکنیم که حتما حتما از کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی بگیرید، این مشاوره و راهنمایی برای شما هیچ هزینه ای ندارد، ولی این مشاوره به شما در انتخاب شرکت برای طراحی و برنامه نویسی نرم افزار تخصصی تان کمک بسیار زیادی خواهد کرد،

این که برای طراحی نرم افزار تخصصی خود با شرکت های مختلف جلسه بگذارید و نظرات و دیدگاه های هر کدام را دریافت کنید به شما در کامل تر کردن برنامه و نرم افزار درخواستی تان هم کمک خواهد کرد. پس حتی اگر قرار است با یک شرکت به خصوص در مورد طراحی نرم افزار تخصصی تان کار کنید هم پیشنهاد میکنم قبل شروع کارتان با مشاوران گروه وب سایت وان تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی های کارشناسان با تجربه و متخصص ما بهره ببرید، این باعث افتخار ما می باشد که بتوانیم ذره ای به علم شما در زمینه تخصصی خودمان کمک کنیم.

 

گروه وب سایت وان آماده طراحی نرم افزار و اپلیکیشن اختصاصی های مختلفی می باشد:

طراحی نرم افزار اختصاصی شرکتی، طراحی انواع نرم افزار های سی آر ام، برنامه نویسی اپلیکیشن های تجاری، برنامه نویسی کاملا تخصصی برای پیاده سازی هر آنچه در ذهنتان وجود دارد روی سیستم کامپیوتری، طراحی نرم افزار برای انواع پلت فرم ها، طراحی نرم افزار برای اشیا هوشمند، طراحی نرم افزار برای موبایل، طراحی نرم افزار برای اندروید، طراحی نرم افزار برای آی او اس، طراحی نرم افزار برای تبلت، طراحی نرم افزار برای گجت های هوشمند، طراحی نرم افزار برای کنترل قطعات سخت افزاری، طراحی نرم افزار برای انواع سیستم عامل ها، طراحی نرم افزار برای ویندوز فون، طراحی نرم افزار برای اندروید اختصاصی


مقالات تخصصی وب سایت مرتبط با طراحی نرم افزار

مشاوره طراحی نرم افزار