نقطه شروع افزایش رتبه وب سایت در گوگل اینجاست، قدم اول را درست بردارید.
صفحه اصلی / نقشه راه / افزایش رتبه وب سایت در گوگل
افزایش رتبه وب سایت در گوگل

افزایش رتبه وب سایت در گوگل


تا این این لحظه که در حال مطالعه این مقاله هستید مطمئنا به این نتیجه رسیده ایم که بعد از راه اندازی و طراحی وب سایت برای کسب و کار مان، و بهینه سازی و سئو وب سایت مان ، باید با تمام قدرت و استفاده از تمام روش های ممکن برای بالا بردن و افزایش رتبه وب سایت مان در گوگل و موتور های جستجوگر تلاش کنیم.
ما در این مقاله قصد داریم در مورد راه های افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتور های جستجوگر بحث کنیم و مراحل بالابردن و افزایش رتبه وب سایت در گوگل را مورد بررسی قرار دهیم.
خوب در ابتدا باید عرض کنم تمام موارد مربوط به بهینه سازی وب سایت و سئو وب سایت که در مقاله های مختلفی در مورد آنها مطلب گذاشته ایم ، همگی به افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتورهای جستجوگر کمک میکنند.

 

چه مدت زمانی برای افزایش رتبه وب سایت در گوگل نیاز است؟

موضوعی که در مورد افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتورهای جستجوگر اهمیت دارد این است که وب سایت هایی که زمینه فعالیت شان در موضوع های عمومی و موضوعاتی می باشد که کاربران بیشتر با آنها سر و کار دارند برای افزایش رتبه و رنک شان باید فعالیت بیشتری انجام داد، این فعالیت ها شامل تمامی موارد مربوط به بهینه سازی و سئو وب سایت می باشد. و قاعدتا موضوع های تخصصی تر که کاربران کمتری به خود اختصاص می دهند با توجه به اهمیت موضوع وب سایتشان از وب سایت های عمومی کمتر نیاز به فعالیت دارند تا با سرعت بیشتری رتبه و رنکشان رشد کند.
بطور مثال شما قطعا برای افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتور های جستجوگر ، با موضوع "فروش موبایل" یا موضوع "فروش رلیف والف" که یک عبارت تخصصی در زمینه قطعات ماشین آلات می باشد، بسیار تفاوت را حس خواهید کرد.
در درجه اول وقتی عبارت "فروش موبایل" را در گوگل جستجو کنید، گوگل تعداد 127.000.000 لیست نتیجه وب سایت هایی را به شما نشان خواهد داد که در زمینه فروش موبایل در حال فعالیت هستند، حال وقتی عبارت "فروش رلیف والف" را در موتور جستجوگر گوگل جستجو کنید، لیست نتایجش کمتر از 100 وب سایت می باشد.
فرض اینکه فعالیت شما "فروش موبایل" می باشد، خوب شما اگر بخواهید استارت بزنید و طراحی وب سایت تان در زمینه "فروش موبایل" باشد، در همین ابتدا مشاهده می کنید که به صورت زنده 127 میلیون وب سایت رقیب دارید که در زمینه شغلی شما فعالیت می کنند، حال شما می خواهید از بین این تعداد رقیب یکی یکی وب سایت تان را رشد دهید و در لیست نتایج گوگل بالا بیاورید، افزایش رتبه وب سایت در گوگل در این موضوع "فروش موبایل" برای به دلیل وجود رقبای بسیار زیاد زمان و فعالیت بسیار زیادی لازم دارد(حتی با فرض اینکه حجم قابل توجهی از این 127 میلیون وب سایت غیر مرتبط باشند.)
در مقابل فرض کنید که فعالیت شما در زمینه "فروش رلیف والف" می باشد، شما استارت می زنید، طراحی وب سایت تخصصی در زمینه فروش رلیف والف میزنید، در همان بدو شروع فعالیت شما مشاهده میکنید که تعداد رقبای شما در وب سایت تعداد 100 وب سایت می باشد، در همین ابتدای کار مشخص است که شما برای اینکه وب سایت تان را بین 100 نفر بالا بیاورید تا بین 127 میلیون نفر بسیار مسیر آسان و کوتاهتری خواهید داشت.

 

افزایش رتبه وب سایت در گوگل اتفاقی نیست

افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتورهای جستجوگر به صورت تصادفی و شانسی اتفاق نمی افتد، برای بالابردن رتبه وب سایت شما نیاز دارید فعالیت های تخصصی و مفیدی انجام دهید تا از رقبا پیشی بگیرید، ما در اینجا چند گزینه را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم، و شما برای خواندن مقالات و مطالب بیشتر در زمینه افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتور های جستجوگر می توانید به بخش مقالات وب سایت وان مراجعه کنید و از مقالات بروز و تخصصی در این زمینه بهرمند شوید.

- به کاربران دلیل بدهید که چرا سایت شما را دنبال کنند.

ایجاد علاقه کردن کاربران برای وب سایت تان، این گزینه یکی از موارد بسیار با اهمیت و جدید، برای افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتورهای جستجوگر می باشد. در گذشته به علت کم بودن تعداد کاربران اینترنتی و وب سایت ها و کسب و کار های اینترنتی ، ایجاد علاقه کردن برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار نبود چرا که کاربران تعداد کمی وب سایت را برای پاسخ به خواسته هایشان در اختیار داشتند، اما امروزه با توجه به اینکه کسب و کارها با سرعت بسیار بسیار زیاد به سمت اینترنتی شدن در حال حرکت هستند و رقبای وب سایت ها و کسب وکارهای اینترنتی بسیار زیاد شده اند، بحث دیجیتال مارکتینگ به سمتی حرکت کرده که در حال حاضر وب سایت شما برای اینکه دیده شود باید در کاربران ایجاد علاقه نماید، یعنی شما به جز اینکه بهینه سازی و سئو وب سایت تان را انجام داده اید و دیجیتال مارکتینگ خوبی انجام داده اید باز هم برای دیده شدن نیاز دارید کاربرانتان علاقه داشته باشند وب سایت شما از بازدید کنند و محصول و خدمات شما را خریداری کنند.
ما در مقاله هایی در مورد ایجاد علاقه کردن برای مشتریان و کاربران اینترنتی مطلب گذاشته ایم، شما می توانید با ورود به صفحه مقالات وب سایت وان آنها را مشاهده نمایید.

- با کاربران بهترین خدمات و محصولات موجود را ارائه دهید.

خدمات و محصولات خوب و شایسته انتخاب کنید و آنها را عرضه نمایید، شما با ارائه خدمات ومحصولات معمولی و همگانی، ارزش وب سایت خودتان را مثل دیگران نشان می دهید، برای اینکه نقطه قوتی داشته باشید و از رقیبان جلو بزنید باید از محصولات و خدمات خوب و شایسته مشتریان استفاده کنید، این مورد به شدت به افزایش وب سایت در گوگل و موتورهای جستجوگر کمک می کند.
خدمات و محصولات معمولی را همه جا می شود پیدا کرد، اما خدمات خوب و شایسته را خیر، مطمئن باشید مشتریان هم برای خودشان ارزش قائل هستند، و تفاوت خدمات و محصولات خوب و شایسته را متوجه می شوند، پس اگر محصول یا خدمات شایسته و خوب دارید نگران از دست دادن مشتری نباشید.

- برای سایت تان تبلیغات و بازاریابی کنید.

- به تبلیغات و بازاریابی وب سایت تان بسیار اهمیت بدهید، این را هرگز فراموش نکنید که وب سایت شما برای دیده شدن، و علاقمند شدن و ارائه محصولات خوب و شایسته، در ابتدا نیاز دارد که تبلیغ و بازاریابی شود، نیاز دارد به صورت هدفمند و تخصصی به مشتریان ارائه شود، روش های بسیاری وجود دارد که شما میتوانید به صورت هدفمند و تخصصی به بازاریابی و تبلیغات محصولاتتان بپردازید، برای مشاهده مقالات بیشتر در این زمینه به قسمت مقالات وب سایت مراجعه نمایید.

 

برای افزایش رتبه وب سایت در گوگل باید همواره به روز باشید.

اینها چند مورد از مهمترین موارد مربوط به افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتور های جستجوگر می باشند، در نظر داشته باشید که عواملی که برای بالابردن رتبه و رنک وب سایت کمک می کنند با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، سیاست های مختلف گوگل و موتورهای جستجوگر و شبکه های اجتماعی در حال تغییر و بروز رسانی هستند و با گذر زمان ممکن است بسیاری عوامل برای افزایش رتبه وب سایت در گوگل و موتورهای جستجوگر تغییر کند و موارد جدیدی در این فرایند ارزش پیدا کنند.

برای به روز نگه داشتن علم بهینه سازی و سئو وب سایت برای خودتان و طراحی وب سایت تان، حتما نیاز به مراجعی احساس می شود که خبره این فعالیت باشند و بتوانند علم به روز در این صنعت پر تقاضا و بالطبع این صنعت پر رقابت و پر درآمد را ارائه دهند، شما عزیزان میتوانید با دنبال کردن مقالات وب سایت وان از آخرین و جدیدترین تغییرات و بروز رسانی های موجود آگاه شوید و برای وب سایت تان از آنها استفاده کنید.


مقالات تخصصی وب سایت مرتبط با افزایش رتبه وب سایت در گوگل

مشاوره افزایش رتبه وب سایت در گوگل