نقطه شروع قالب وب سایت، تمپلیت وب سایت اینجاست، قدم اول را درست بردارید.
صفحه اصلی / نقشه راه / قالب وب سایت، تمپلیت وب سایت
قالب وب سایت، تمپلیت وب سایت

قالب وب سایت، تمپلیت وب سایت


شاید برای اکثر کاربران اینترنتی در مورد این موضوع سوال پیش بیاید، ما در ابتدا به تعریف قالب قالب وب سایت، تمپلیت وب سایت، پوسته وب سایت می پردازیم،

قالب وب سایت یا تمپلیت وب سایت یا پوسته وب سایت درلغت به طرح گرافیکی وب سایت می گویند ولی در حالت کلی همان شکل و ظاهر وب سایت می باشد. قالب وب سایت یا تمپلیت وب سایت هم شامل رنگ آمیزی وب سایت و هم طرحی وب سایت می باشد. تعداد سطر و ستونها، فونت قلم و نوشته ها، اندازه متون و سایز کلی وب سایت و بسیاری موارد دیگری هم در قالب وب سایت یا تمپلیت وب سایت تعیین می شوند.

 

دریافت تمپلیت و قالب وب سایت به طراحی وب سایت سرعت می بخشد

پس قالب وب سایت یا تمپلیت وب سایت یا پوسته وب سایت، یک طراحی وب سایت از پیش طراحی شده است که فقط محتویات، تصاویر و متن آن خالی می باشد تا شما بر مبنای نیازتان آنها را تغییر دهید و پر کنید. تمپلیت یا قالب وب سایت به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به داشتن دانش و علم تخصصی در زمینه خدمات وب و برنامه نویسی و طراحی وب سایت و کد نویسی، بتوانید وب سایت تان را با ظاهری زیبا طراحی کنید. معمولا تمپلیت و قالب وب سایت های ساده به دنیای اینترنت به وفور و به صورت رایگان عرضه می شوند، اما اگر قصد دارید طراحی تمپلیت و قالب وب سایت تان به صورت حرفه ای تر و با رعایت تمام اصول برنامه نویسی و طراحی و بهینه سازی و سئو وب سایت باشد باید بدانید که این نوع وب سایت ها بسیار به سختی بتوانید به صورت رایگان دریافتشان کنید، و این هزینه ای که برای تمپلیت و قالب وب سایت تان می کنید بسته به بسیاری موارد تعیین قیمت می شود.

پس در حالت کلی گام اول برای راه اندازی و طراحی وب سایت، انتخاب یک تمپلیت یا قالب وب سایت زیبا می باشد و در نتیجه تمپلیت ها و قالب وب سایت را می توان به عنوان یکی از امکانات مفید برای صرفه جویی در وقت و هزینه دانست و همچنین باعث کاربرانی که حتی دانش تخصصی در برنامه نویسی و کد زنی ندارند نیز بتوانند خودشان طراحی وب سایت انجام دهند.

 

خدمات طراحی قالب وب سایت یا خدمات طراحی تمپلیت وب سایت

بسیاری از نکات و موارد برجسته در مورد خدمات طراحی قالب سایت یا خدمات طراحی تمپلیت وب سایت را بازگو می کنیم:

* هنگام طراحی تمپلیت یا قالب وب سایت بسیار اهمیت دارد که تمپلیت و قالب وب سایت را با توجه به امکانات و خواسته ها و نوع و موضوع و هدف وب سایتی که در حال طراحی آن هستید ، طراحی نمایید. با رعایت این موضوع در کمترین حالت هدف و خواسته های وب سایت شما مشخص شده است و شما طراحی تمپلیت و قالب وب سایت را برا اساس همین خواسته ها انجام می دهید و دیگر وقت زیادی صرف موارد و طراحی های اضافه نمیکنید یعنی در زمان بسیار صرفه جویی می کنید.

* نکته بسیار بسیار مهمی که حتما باید به آن توجه ویژه ای کنید این است که طراحی تمپلیت و قالب وب سایت تان را به بهترین شکل ممکن به صورت کاربرپسند تر انجام دهید. فرض کنید خود شما بعد از اینکه وارد یک وب سایت می شوید برایتان مهم است که طراحی وب سایت به گونه ای باشد که به راحتی به تمام خواسته هایتان برسید و نیاز نباشد کلی وقت صرف درک وب سایت بکنید، وقتی طراحی تمپلیت و قالب وب سایت طوری باشد که در آن احساس خوشایندی داشته باشید قطعا این وب سایت را به خاطر خواهید سپرد، این کاربرپسندی وب سایت همچنین یکی از نکاتی است که در بهینه سازی و سئو وب سایت شما تاثیر به شدت بالایی دارد.

* این درست است که وجود امکان تمپلیت و قالب وب سایت در بازار خدمات وب و طراحی وب سایت باعث شده تا هر کاربر اینترنتی بتواند طراحی وب سایت های مختلفی با هزبنه هاب پایین انجام دهد. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است همه راه اندازی و طراحی وب سایت به تنهایی کامل نیست و اگر قصد دارید آنلاین باشید و با طراحی وب سایت فعالیت خود را رشد دهید باید پس از طراحی وب سایت برای انجام خدمات وب سایت در خصوص بهینه سازی و سئو وب سایت تان در موتورهای جستجو گر از متخصصین خدمات سئو وب سایت کمک بگیرید، گر چه دور از انتظار نیست که خودتان هم به مطالعه علم بهینه سازی و سئو وب سایت بپردازید ولی به علت اینکه بحث سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار بسیار گسترده است و شامل هزاران نکات ریز و درشت است این نیازمند صرف وقت و زمان بسیاری می باشد، و همچنین مشکل بزرگتری برای این موضوع وجود دارد اینکه برای بهینه سازی و سئو وب سایت هنوز هیچ آموزشگاهی نمی تواند ادعا کند که بتواند تمامی صفر تا صد بهینه سازی و سئو وب سایت را به شما آموزش دهد. یکی از دلایلش این است که تمامی الگوریتم ها وقوانین تعریف شده در موتور های جستجوگر مثل گوگل و یاهو و اسک و بینک با توجه به پیشرفت لحظه به لحظه تکنولوژی ، بصورت مداوم در حال تغییر و بروز رسانی هستند.

* معمولا تمپلیت و یا قالب سایت برای طراحی وب سایت را با کدهای HTML و CSS می سازند.

* همپنین پوسته یا تمپلیت یا قالب وب سایت بسته به طراحی وب سایت انواع مختلفی دارند، مثلا ایستا یا استاتیک بودن، پویا یا داینامیک بودن، ریسپانسیو بودن و غیره در خدمات طراحی وب سایت در حقیقت ارتباط مستقیم با قالب وب سایت خواهند داشت.

برای اینکه بدانید پوسته یا تمپلیت و قالب وب سایت در طراحی ریسپانسیو یعنی اینکه طراحی وب سایت طوری باشد که برای به نمایش در آمدن در تمامی دستگاه های هوشمند از قبیل مانیتور، گوشی موبایل، تبلت، تلوزیون وغیره مناسب باشد. پس در هنگام انتخاب تمپلیت یا قالب وب سایت به نکته ریسپانسیو بودن یا نبودن وب سایت دقت نمایید.

پس قالب وب سایت تان ریسپانسیو باشد این نکته به قدری حائز اهمیت است که امروزه تمام وب سایت‌ دنیا از قالی های وب سایت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا استفاده می کنند.

* در طراحی تمپلیت وب سایت و قالب وب سایت تان را ساده بودن را فرموش نکنید. وب سایت هایی با قالب و محیط بسیار شلوغ بیشتر باعث خسته شدن کاربر می شوند.


* از جایی قالب وب سایت را دریافت کنید که خدمات پشتیبانی وب سایت داشته باشند چون بسیار اتفاق می افتد که در طول مدتی که طراحی وب سایت تان را انجام می دهید دچار مشکلاتی از لحاظ کد نویسی و غیره شوید که نیاز داشته باشید از خدمات پستیبانی وب سایت کمک بگیرید.

* نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که قالب وب سایت تان سازگار با با مرورگرهای مختلف باشد، ابتدا باید قالب وب سایت را شما در تمام مرورگرهای موجود تست کنید که نمایش وی سایت به درستی انجام گیرد.

* باز هم نکته مهم دیگری معرفی میکنیم، بهینه سازی و سئو قالب وب سایت تقریبا میشود گفت که این گزینه جزو مهم ترین بخش های اصلی در طراحی قالب وب سایت است.
 

 

تمپلیت و قالب وب سایت باید از پایه بهینه و سئو باشند

در اینجا برای آشنایی بیشتر بصورت مختصر در مورد این گزینه توضیح می دهیم.

به طور کلی بهینه سازی و سئو وب سایت شامل سه بخش اصلی میشود:

1. سئو تکنیکال و فنی وب سایت که به معماری وب سایت سایت و نحوه برنامه نویسی آن و قسمت فنی وب سایت مربوط می شود. سئو قالب وب سایت به این بخش مربوط می شود. نکاتی از قبیل طراحی قالب بدون خطای اچ تی ام ال، کدنویسی قالب بدون استفاده از جدول، استفاده بهینه از سی اس اس و جاوا اسکریپت

2. سئو محتوایی و داخلی وب سایت که به نحوه ورود محتوا در وب سایت و مسائل مرتبط با محتوای وب سایت مربوط می شود.

3. سئو خارجی وب سایت که به عواملی همچون اعتبار سایت، شبکه های اجتماعی، لینک های خارجی، قدمت سایت، سرعت لود شدن سایت و مربوط می شود.

 

پیشنهاد ما برای طراهی تمپلیت و قالب وب سایت

پیشنهاد ما به شما عزیزانی که در جستوی قالب وب سایت و تمپلیت وب سایت حرفه ای و همچنین از لحاظ تکنیکال و فنی کاملا بهینه سازی و سئو شده هستید بسیار جذاب خواهد بود، چرا که این گروه وب سایت وان در طی سال ها تجربه و سابقه درخشان خود تیم های مختلفی برای موضوع مهم تمپلیت وب سایت و قالب وب سایت تشکیل داده تا بتواند بهترین خدمات در ارائه تمپلیت وب سایت و قالب وب سایت برای شما عزیزان ارائه دهد،

در ابتدا تیم طراحی وب سایت و تیم طراحی رابط کاربری وب سایت یا همان UI وب سایت قالب های مختلف زیبا و جذابی برای انواع وب سایت های شخصی، وب سایت های شرکتی، وب سایت های فروشگاهی، وب سایت های خبری، وب سایت های سازمانی و انواع وب سایت های موجود را کاملا حرفه ای و بهینه سازی شده طراحی می کنند،

در مرحله بعد تیم بهینه سازی و سئو وب سایت گروه وب سایت وان وارد عمل می شوند، یعنی تمام تمپلیت ها و قالب های طراحی شده توسط واحد UI را به صورت کاملا اختصاصی و از پایه برای سئو تخصصی بررسی می کنند و موارد مورد نیاز را اصلاح میکنند و تغییرات فنی و تکنیکالی که لازم هست را اعمال می کنند،

و حالا این تمپلیت وب سایت و قالب وب سایت های ساخته شده و از این فیلترهای تخصصی گذر کرده برای شما عزیزان آماده می باشد، و در خدمت شما قرار خواهد گرفت، پس اگر برای تمپلیت وب سایت و قالب وب سایت خود به دنبال بهترین ها از لحاظ تکنیکی و فنی هستید به شما پیشنهاد می کنیم که تمپلیت و قالب های وب سایت گروه وب سایت وان بهترین تمپلیت و قالب های موجود برای شما عزیزان خواهند بود.


مقالات تخصصی وب سایت مرتبط با قالب وب سایت

مشاوره قالب وب سایت و تمپلیت وب سایت